Premier Roulette Diamond Edition

Premier Roulette Diamond Edition


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Internetinis žaidimas „Premier Roulette Diamond Edition“
Nemokamas žaidimas laikinai negalimas.

Ar kartais gyvenime pasigendate ruletės siūlomų pramogų? Jei atsakėte teigiamai, tuomet „Premier Roulette Diamond Edition“ jums tikrai turi viliojantį pasiūlymą. „Microgaming“ panaudojo savo didelę kazino azartinių lošimų kūrimo patirtį, kad sukurtų žaidimą, kuris iš esmės neturi jokių silpnų vietų. Tai? Prisijunkite ir sukite ruletės ratą.

Pamatysite, jog šis žaidimas tikrai vertas mūsų pagyrų. Galų gale, praktiškai neįmanoma pasiūlyti kažko visiškai naujo ruletės žaidimų srityje. Ruletės žaidimų matėme daug, todėl galime sakyti, kad iš esmės beveik visos novatoriškos idėjos jau panaudotos. Ypač sunku sugalvoti kažką visiškai naujo, tuo pačiu siekiant laikytis konservatyvių klasikinės ruletės taisyklių.

Tai klasikinė ruletė, žaidžiama pagal tarptautines taisykles

„Premier Roulette Diamond Edition“ laikosi standartinių ruletės taisyklių. Tad nenuostabu, kad savo žaidėjams šis žaidimas siūlo sėkmingą „Europietiškos ruletės“ žaidimo versiją, kurioje šiek tiek įsimaišę „Prancūziškos ruletės“ taisykliu. Kūrėjai šį žaidimą tiesiog vadina tarptautine rulete. Tačiau galiausiai tai nėra svarbu.

Svarbiausios ruletės žaidimo ypatybės – vaizdai ir žaidimo valdymas. „Premier Roulette Diamond Edition“ yra tarp geriausių šio žanro žaidimų kalbant apie anksčiau paminėtus du aspektus. Vaizdai yra gražūs, grafika maloni, o dėmesį blaškančių detalių čia tiesiog nėra. Ruletės stalo išdėstymas yra pastovus: ruletė yra viršuje, o statymų laukelis – po ja. Tačiau kai kuriuos dalykus galite prisitaikyti pagal savo pageidavimus. Jei jums nepatinka pagrindinės spalvos, iš siūlomų 6 spalvų galite pasirinkti kitas stalo ar žaidimo elementų spalvas. Žinoma, tai tik minimalūs kosmetiniai pakeitimai. Bet kodėl gi nepasinaudojus šia funkcija ir nepritaikius tam tikrų elementų, jei tam nėra jokių kliūčių. Mums visai patiko žaisti ant skirtingai atrodančio stalo.

Kalbant apie statymus, šiame žaidime rasite viską, kas leidžiama pagal standartines „Europietiškos ruletės“ taisykles. Rekomenduojame iš karto pasirinkti „Expert mode“ režimą (liet. režimas ekspertams), nes kitu atveju jūsų statymų galimybės bus apribotos. Vos tik įsijungę „Expert“ režimą, pamatysite visas stalo paslaptis, kurių tarpe rasite ir populiarųjį treką, kuris padidina statymų pasirinkimą ir treką, kuris padidina statymų pasirinkimą ir taip pat supaprastina statymą, pavyzdžiui, ant kaimyninių skaičių.

Statymų papildymą taip pat labai palengvina dar viena „Expert“ režimo funkcija – „Call Bets“ statymai. Ši funkcija palengvina grupinių statymų įvedimą. Norėdami pateikti savo statymą ant atitinkamos statymų lentelės dalies, tiesiog paspauskite „CALL BETS“ mygtuką ir pasirinkite norimą statymą.

Dar labiau patyrusiems lošėjams patiks platus statistikos pasirinkimas. Nors ne visi naudojasi statistika, šie duomenys gali daug ką pasakyti apie žaidimą. „Premier Roulette Diamond Edition“ žaidime rasite platų naudingų duomenų spektrą. Pavyzdžiui, lengvai suprantama grafika taip pat parodys atskirų tipų statymų statistiką, taip pat paskutinius laimėjusius skaičius ir t.t. Jei jums patinka skaičiai, pamatysite, kad šis žaidimas šiame fronte siūlo valandų valandas trunkančias pramogas.

Sužinokite ruletės paslaptis nerizikuodami savo brangiais žetonais

Jei norite žaidimą išbandyti patys ir manote, jog „Premier Roulette Diamond Edition“ yra tikrai dėmesio vertas ruletės žaidimas, pasinaudokite galimybe nemokamai žaisti žaidimą, nerizikuojant savo sunkiai uždirbtais pinigais. Išbandykite, nenusivilsite.

Žaiskite kitus internetinius žaidimus su rulete

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku