Multi wheel roulette

Multi wheel roulette


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Internetinis žaidimas „Multi wheel roulette“
Nemokamas žaidimas laikinai negalimas.
Žaidimo tipas Kazino stalo žaidimas
Vaizdo formatas 4:3
Laimėjimo tikimybė 96 - 97%
Žaidimas skirtas Vidutiniams ir patyrusiems žaidėjams
Žaidimo ypatybės Iki 8 ruletės ratų, galimybė keisti stalo išdėstymą, ypatingi statymai, Racetrack, žaidimo statistika, automatinis žaidimas

Nors ruletė yra vienas konservatyviausių azartinių žaidimų, čia naujovės taip pat laukiamos. Vieną iš būdų, kaip atnaujinti ruletę, pristatė „Microgaming“ savo internetinėje „Multi Wheel“ ruletėje („kelių ratų“ ruletė).

Naujas, greitesnis ir įdomesnis žaidimas

Iš esmės, šis azartinis žaidimas yra klasikinė ruletė, kuriai taikomos europietiškos ruletės taisyklės. Ji nuo kitų žaidimų skiriasi tuo, jog čia tuo pačiu metu galima statyti ant iki 8 ruletės ratų. Turite išbandyti patys, kad patikėtumėte, kaip toks paprastas pokytis gali pagreitinti šio klasikinio žaidimo dinamiką ir padauginti jūsų laimėjimą.

Kaip jūs ketinate žaisti šį azartinį žaidimą, visiškai priklauso nuo jūsų. Jums nebūtina žaisti ant visų 8 ruletės ratų tuo pačiu metu. Galite pasirinkti bet kokį veikiančių ratų skaičių. Norėdami aktyvuoti ratą, tiesiog jį spustelėkite.

Ruletė, pasižyminti puikia grafika

„Microgaming“ yra patyręs kūrėjas, todėl visų savo išteklių neinvestavo vien tik į šią funkciją (t.y. ratų skaičių). Jie puikiai žino, kad patyrę žaidėjai taip pat atsižvelgia į grafiką ir žaidimo galimybes.

Vaizdinis žaidimo aspektas įgyvendintas puikiai, todėl tikrai nėra dėl ko skųstis. Grafika taip pat puiki - nėra nereikalingos animacijos. Mes vertiname tai, kad „Microgaming“ tikrai atkreipė dėmesį į menkiausias detales. Pavyzdžiui, jei suksite visus ratus iš karto, sukantis kamuoliukui rodoma animacija niekada nebus vienoda. Tai maža smulkmena, tačiau dėl jos žaidimas tampa dar malonesnis. Garsas taip pat puikus: neįkyrus ir nesikartojantis, o sukuriantis teigiamą žaidimo atmosferą.

Žaidimo parinktys taip pat patrauklios. Jei dažnai lošiate, čia rasite visko, ko norite. Žaidimas turi daug nustatymų, leidžiančių jį pritaikyti pagal save (pavyzdžiui, galite pasirinkti stalo spalvą), ir, be abejo, apima specialias lažybų parinktis per populiarią lenktynių trasą. Jis nebūtų pilnai išbaigtas be tradiciškai puikiai parengtos statistikos. Jei naudojate ruletės sistemą, turite visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti savo strategija.

Išbandykite „Multi wheel roulette“ nemokamai

Apskritai, mes rekomenduotume „Multi Wheel“ ruletę labiau patyrusiems žaidėjams, kurie moka žaisti ruletę. Žinoma, didesnis ruletės ratų skaičius reiškia ir didesnę riziką, todėl labai svarbu išlaikyti sveiką finansinę pusiausvyrą. Rulete besidomintys pradedantieji pirmiausiai turėtų išbandyti „Multi Wheel Roulette“ nemokamai. Tai jums suteikia galimybę išmokti žaisti šį žaidimą ir išvengti bereikalingos rizikos. Žaisti iš tikrų pinigų pradėkite tik tada, kai pradėsite savimi pasitikėti. Linkime sėkmės!

Žaiskite kitus internetinius žaidimus su rulete

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku