Reely Roulette

Reely Roulette


„Grisio VIP Club“ vertinimas Leander Games
Internetinis žaidimas „Reely Roulette“
Nemokamas žaidimas laikinai negalimas.
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgno tipas besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilės, 30 statymo linijų
Laimėjimo tikimybė 95,5%
Minimalus statymas 0,01€
Maksimalus statymas 10€
Aukso puodas 10000€
Žaidimo ypatybės Wild Symbol, Scatter Symbol, Bonus game, Autoplay

Ar įmanoma suderinti ruletę su lošimo automatu? Iš pradžių gali pasirodyti, kad tai beprotiška mintis, bet „Leander Games“ pamėgino ją įgyvendinti ir gavo stebėtinai sėkmingą rezultatą. „Reely roulette“ yra tobulas šių dviejų skirtingų žaidimų derinys. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo tarsi įprastas penkių būgnų lošimo automatas be jokių išskirtinių elementų.

Grafika šauni, viskas dvelkia labai jaukia retro atmosfera. Visas žaidimo ekranas primena ketvirtąjį ir penktąjį dešimtmečius. Tačiau nesitikėkite išskirtinių grafinių elementų. Šiaip ar taip ruletės stilius nesuteikia progos suspindėti grafiniam apipavidalinimui. Retro įspūdį sustiprina muzika, kuri, deja, dažnai kartojasi. Nors muzika maloni, greičiausiai ją netrukus išjungsite.

Taisyklės paprastos. Pasirinkite eilučių skaičių, pastatykite norimą sumą ir pasukite būgnus. Dešiniojoje ekrano pusėje yra į akis nekrentantis mygtukas (SPIN YOUR ROULETTE). Vienintelis spustelėjimas pakeis visą žaidimą.

Užuot žaidę lošimo automatu, tarsi netyčia pradedate ir lošti ruletę (sakydami „netyčia“, turime omenyje – tuo pat metu). Nuo šiol vos pasukę būgnus galite mesti monetas į lošimo automatą ir statyti ant ruletės skaičių.

Kamuoliuko riedėjimą atstoja laukelis penktojo būgno vidurinėje eilutėje. Jo reikšmė visada nurodo laukelį, kuriame „sustojo kamuoliukas“. Ruletės statymai visuomet statomi pagal esamą statymą ant laimėjusios eilutės. Tai suteikia galimybę lengvai padauginti jūsų laimėjimus.

Dėl to galite laimėti dar daugiau pinigų, jeigu 3-ame, 4-ame arba 5-ame būgne atsisuka premijiniai simboliai. Jie įjungia premijos žaidimą (ruletės su keliais ratais). Pasirinkę žetoną galite laimėti 3, 4 arba 5 ruletės sukimus. Pastatykite iš viso 12 žetonų ant klasikinės ruletės stalo ir pasukite ruletę. Kiekvienas sukimas suteikia galimybę laimėti atskirą prizą, tad turite galimybę sukaupti nemenkų laimėjimų.

Apskritai, mūsų manymu, „Reely roulette“ yra išties geras lošimo automatas. Juo lošti malonu ir nenuobodu ilgą laiką (žaidimą trikdo nebent dažnai besikartojanti melodija). Jums bus smagu, o pasirinkus tinkamą strategiją, galima ir išties neblogai išlošti. Linkime sėkmės.

Žaiskite kitus internetinius žaidimus su rulete

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku